maseczka ochronna
8 maja 2020

Zostań współtwórcą swojej maseczki ochronnej. Maseczki ochronne będą z nami przez jakiś czas. Czy muszą budzić pandemiczne skojarzenia? Absolutnie nie. Ja swoim klientom proponuje unikalne, kolorowe wzornictwo. Możesz też uczestniczyć w procesie ich tworzenia. Jestem otwarta na Twoje propozycje i wykonam maseczki według Twoich sugestii. Możesz dobrać pomysł, wzór oraz materiały. Tworząc maseczki ochronne wielokrotnego użytku, stawiam na sprawdzoną bawełnę. Dla Ciebie jednak mogę użyć czegoś innego. Udowodnię Ci, że nosząc maseczkę ochronną, można być nie tylko bezpiecznym, ale i wyglądać modnie. Kto wie? Może maseczki ochronne staną się stałą częścią naszej garderoby, nawet po pandemii? Odwiedź mój serwis, baw się modą i zabezpiecz siebie i rodzinę.

Odkryj, że maseczki ochronne nie muszą irytować

Nazywam się Magdalena Szwej. Moją pasją jest moda i tworzenie. Szycie to mój pomysł na życie. A także sposób by pomagać innym. Zwłaszcza w tym trudnym czasie. Prowadzę serwis odzieżowy Non-Tess, w którym dostarczam Polkom oryginalne kreacje. A także całkiem zupełnie codzienne ubrania. Wierzę, że unikalny styl powinien być dostępny dla każdego. W swojej ofercie posiadam też maseczki ochronne. Całą ich paletę. Różnią się kolorami, krojem i unikalnym wzornictwem. Najlepsze jednak w nich jest to, że są wielokrotnego użytku. Dodatkowo możesz przyczynić się do ich końcowego efektu! Nie są jak jednorazówki, które irytują. A po użyciu nadają się tylko do kosza na śmieci.

Zaopatrz się w wygodne maseczki ochronne, które starczą na długo

Wielorazowe maseczki wykonane są z głową i sercem. Mają służyć na długo i umożliwiać normalny tryb życia. Założysz je na twarz łatwo i bezpiecznie. Przylegają do twarzy, a jednocześnie nie powodują swędzenia. Są stabilne i nie zsuwają się. Nie powodują też reakcji alergicznych. Są wykonane z wysokiej jakości bawełny. Nosząc je, zyskasz ochronę na długo i nie będziesz się denerwować. Mam w swojej ofercie te przypominające chirurgiczne i te bardziej stylowe. Możesz wybrać kształt klasyczny albo w formie popularnego „komina”. Są w różnych rozmiarach. Znajdziesz coś dla siebie i dziecka.

Masz pomysł na swoją maseczkę? Napisz do mnie – zrealizujemy go!

Wszyscy teraz nosimy maseczki ochronne. Specjaliści i medycy są zgodni, że to skuteczny środek zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii. Musisz je nosić na ulicy, na spacerze. Niekiedy także i w pracy. Nie należy to do najwygodniejszych rzeczy pod słońcem, prawda? Maseczki jednorazowe są niewygodne. Zsuwają się, wymagają ciągłego poprawiania. Od dłuższego stosowania trudniej się oddycha, a także po pewnym czasie swędzi nos. Irytację pogłębia fakt, że nie zawsze jest łatwo z dostępnością jednorazowych maseczek ochronnych. Co zrobić? Tak musi być. Przynajmniej do czasu, aż koronawirus odpuści. Czy na pewno? Jeżeli chcesz wypróbować swój projekt maseczki – skontaktuj się ze mną! Stworzymy razem maseczkę dla Ciebie lub Twoich bliskich. Dzieci często mają specyficzne wymagania i nie zawsze chcą nosić maseczek ochronnych. Możemy zrobić ją w formie kominiarki, kominu lub innego kroju zaproponowanego przez Ciebie.

X