Autor: spirit111--5026413
24 czerwca 2020

Świat idzie do przodu, a ludzie zaczynają przeglądać na oczy. Niektórzy ślepo gonią za szczęściem, inni mają już tego serdecznie dosyć. Męczy ich zgiełk miasta, praca na etacie i ci, którzy widzą tylko swój czubek nosa. Czują jak niskie wibracje obniżają loty. Nie potrafią wytrzymać z osobami, które przepełnia złość i agresja.

Jak to bywa z energią, można ją subtelnie poczuć, ale może też Ci się udzielić. Otaczanie się dobrymi ludźmi ma sens, bo przebywając z nimi otaczasz się również ich energią, która w tobie potem żyje.

Jeśli chcesz czuć się spokojniej, zwróć uwagę na swoje środowisko. Z kim żyjesz? Kim się otaczasz? Czy są to osoby, które wiecznie narzekają odbierając ci moc, czy raczej po spotkaniu czujesz się jak na skrzydłach? Po kontakcie masz chęć na więcej, masz tysiąc pomysłów i mnóstwo energii, czy raczej zaczynasz wątpić, że jesteś wystarczająco dobry, aby coś osiągnąć?

ENERGIA

Słowo energia w wytłumaczeniu jest dosyć skomplikowane. Niby każdy wie co to jest, ale mało zwraca się na to uwagę. Czy uwierzysz w coś czego nie widzisz? Pewnie nie. A czy uwierzysz w coś, co poczujesz, ale nie widzisz?

Autor: Ray Bilcliff

Ludzkość przebudza się. Często symptomem przebudzenia jest stan zwany depresją. To znaczy, że odmrażasz się uczuciowo.

Po paru latach życia w smutku w końcu decydujesz się coś z tym zrobić. Masz dosyć płaczu, smutno ci i nawet nie wiesz dlaczego? A może już skończyły ci się łzy… Idziesz do lekarza, ale leki które ci przepisał nie pomagają. Zaczynasz szukać informacji na własną rękę. W końcu trafiasz na książki i genialne filmy na youtubie i już wiesz, że będzie dobrze. Nie jesteś sama, bo jak się okazuje większość ma taki kryzys, ale mało kto tym się chwali. Raczej mamy tendencję do mówienia o swoich osiągnięciach. Smutek, który siedzi w tobie zrozumiesz tylko ty – psychoterapeuta może cię jedynie naprowadzić na prawidłowy tor.

Dzban, który się przepełnił zaczyna wylewać wodę. Twoją rolą jest ten dzban opróżnić. I napełnić od nowa.

Twoją rolą jest usłyszeć siebie. Kim jestem? Co ja tu na ziemi robię? Jaki jest sens życia? Musisz dotrzeć do rdzenia samego siebie. Leki w tym nie pomogą, ale psychoterapia już tak. I cisza. Taka wewnętrzna cisza. Melodia duszy poprowadzi cię w głębokie doświadczanie. Usłyszysz ją tylko w ciszy, tam gdzie jest spokój i czas płynie wolniej. Tam gdzie masz więcej przestrzeni na czucie.

Zamknij oczy i usłysz bicie swojego serca. Energia serca obmyje całą twą istotę. Oddech staje się wolniejszy. Nikt ci nie przeszkadza. Jest cudownie.

medytacja
Autor: Peng Louis

Medytacja sprawi, że otrząśniesz się z chaosu. Słodka cisza i mniej myśli zagoszczą na stałe w twojej głowie.

Pole elektromagnetyczne serca jest silniejsze niż mózgu. To w polu serca jest źródło naszej mocy. To tam mieszka twoja dusza.

Jeśli czujesz , że kręcisz się w kółko i nie możesz znaleźć swego miejsca na ziemi to najwyższy czas, aby zagłębić się w swoje własne przestrzenie. Ten głos gdzieś cię prowadzi. Jednak nie jest to łatwe, gdy środowisko ci to zaburza. Samo uczucie, gdy musisz iść do znienawidzonej pracy i przebywanie w niskoenergetycznym bagnie mocno ściąga cię w dół. Ale możesz zmienić swoje myśli. Gdy zmienimy myśli, a przede wszystkim gdy będzie ich mniej i będą lżejsze to zmieni się nasza energetyka. Pomaga w tym zejście w energię serca tzw. medytacja serca. Zaczniesz mieć więcej chęci, by pozmieniać życiowe sprawy. Staniesz się silniejszy i spokojniejszy, trudniej będzie cię wytrącić z równowagi.

SIŁA JEST W TOBIE

Masz niewyobrażalną moc, tylko o tym nie wiesz. Nikt ci o tym nie powiedział, bo niewiedzę przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Ale dziś, w tych czasach, w których żyjemy doświadczamy dziwnych zjawisk, a nawet innych wymiarów. Skorupa pękła i wypływamy na powierzchnię. Budzimy się z uśpienia. Reżyser Matrixa wiedział co robi. A ty którą pigułkę weźmiesz – czerwoną, czy niebieską?

klucz
Autor: suju–165106
X