Jak wykorzystać kod rabatowy?

Kod rabatowy możesz wykorzystać przy zakupach wpisując obok koszyka spersonalizowany kod.
Kod jest ograniczony czasowo. Nie można wykorzystać kuponu dla przecenionych produktów oraz przy zwrocie zamówienia. Kupon jest ważny przy wymianie produktu z wcześniejszego zamówienia oraz dla wszystkich produktów po stałej cenie.

Jak dokonać zwrotu zamówienia?

Jeśli produkty nie spełniają Twoich oczekiwań masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Napisz do nas email na adres nontess@nontess.com z informacją o zwrocie. W odpowiedzi zwrotnej wyślemy formularz do wypełnienia. Produkt musi mieć nienaruszoną metkę kartonową z plastikową plombą, bez plam i śladów użytkowania. Najlepiej gdy posiada oryginalną folię.
Zwrot pieniędzy realizujemy w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki.

Czy mogę wymienić produkt na inny rozmiar?

W tym celu napisz do nas e-mail z informacją o wymianie produktu oraz podaj wybrany rozmiar. Prześlij produkt na podany adres. Po otrzymaniu przesyłki zrealizujemy model w wybranym rozmiarze w ciągu 2-6 dni roboczych.

Nie wiem jaki rozmiar wybrać?

Prosimy o kontakt e-mail : nontess@nontess.com oraz podanie swoich wymiarów. Jeśli znasz swoje wymiary, możesz je również porównać do tabelki, które są załączone przy niektórych modelach. Wymiary produktu dla każdego rozmiaru powinny być wklejone w opisie przedmiotu.

Czy mogę uszyć spódnicę/sukienkę/spodnie pod swój wymiar?

Tak, szyjemy również odzież pod wymiar. Jeśli nie ma Twojego wymiaru w podanych wartościach albo jest duża różnica pomiędzy rozmiarami to możemy uszyć pod wymiar jaki chcesz. Najczęściej jest to dopasowanie obwodu talii w spódnicy, czy długość nogawek i rękawów. Jeżeli masz wymiary odbiegające od normy np: obwód bicepsa, czy uda to również jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom.
Przy małych zmianach usługa jest bezpłatna i dotyczy tylko produktów nieprzecenionych.
Przy bardzo dużych zmianach na raz np. przy spodniach: obwód talii, uda i zmiana długości nogawek jest naliczana opłata w wysokości 25 % od ceny pierwotnej.
Zamówienie pod wymiar ma charakter indywidualny i nie podlega zwrotowi.
Prosimy o kontakt w celu konsultacji.

Czy jest możliwość modyfikacji modelu?

Jeśli chcesz inny kształt dekoltu, wykończenia dołu sukienki np: bez kontrastowej plisy to jesteśmy otwarci na propozycję.

Jeśli chcesz model w innym kolorze lub masz swoją propozycję materiału, z którego chcesz coś uszyć to również to robimy. Bardzo ważna jest wtedy konsultacja z projektantem, który podejmie decyzję, czy takie zlecenie jest wykonalne.
Usługa jest bezpłatna i tylko dla produktów po pełnej cenie ( gdy nie jest to pojedyncza sztuka oraz gdy zmiany są niewielkie). Jeśli zmiany w projekcie są wymagające to doliczana jest opłata za robociznę 25% od ceny pierwotnej.Zamówienie ma charakter indywidualny i nie podlega zwrotowi. Prosimy o przesłanie propozycji na adres: nontess@nontess.com

X